szukaj:

Modlitwa do Błogosławionego Jana Pawła II

Menu
W małej ojczyźnie
W dużej ojczyźnie
W Europie
Listy do przyjaciół
o sobie
woda

Prawica RP w PT
Radni V kadencji
inne
forum
strona główna
katalog stron
kontakt
Inne
działy artykułów
subskrypcja
informacje o nowych wersjach na twój mail!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 5
Artykuły > Prawica RP w PT > Nowa Prawica

Szanowni Państwo,

Spotkanie robocze Prawicy RP odbyło się 17 maja 2008 r. w Warszawie. W spotkaniu wzięli udział Jakub Kachniarz, Radosław Kintzi, Mateusz Winnik, Wiktor Żarnowiecki i Janusz Matkowski. Podczas spotkania podpisano akt założycielski komitetu "Zbiórka" do przeprowadzenia zbiórki publicznej dla uzyskania funduszu na założenie partii politycznej. W skład Komitetu weszli wszyscy obecni na spotkaniu. Osobą upoważnioną do działania w imieniu Komitetu został Jakub Kachniarz.

Powstanie komitetu jest warunkiem koniecznym na to, abyśmy mogli złożyć do MSW wniosek o zezwolenie na przeprowadzenie zbiórki publicznej na rzecz naszej partii. Fundusze są nam potrzebne na wynajęcie siedziby, zarejestrowanie partii i na organizowanie konferencji prasowych.

Podczas spotkania ustalono, że nazwa naszej partii ulega zmianie z "Prawica RP" na "Awangarda Prawicy". Zmiana ta jest konieczna, aby nie dochodziło do mylenia naszej partii z Prawicą Rzeczypospolitej p. Marka Jurka. Do pomyłek takich dochodziło bardzo często od kwietnia ubiegłego roku, kiedy to p. Jurek założył swoją partię.

Zmieniono również wewnątrzpartyjną ordynację wyborczą. Zmiana jest taka, że jeśli do jakiejś funkcji zgłosi się tylko jeden kandydat, to kandydat ten obejmuje tę fukcję bez przeprowadzania wyborów.

Jakub Kachniarz

Prezes Awangardy Prawicy

P. S. Komunikat powyższy zamieściłem pod linkiem

http://www.prawicarp.pl/node/220#comment-2357

komentarz[0] |

ˆ 2002-2017 Witold Kowalczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.013 | powered by jPORTAL 2 & UserPatch